Самовивіз
Замовлення приймаються тільки за телефоном
Доставка не працює, тільки самовивіз

Піцерія "Cafe F1" займається виробництвом та доставкою піци, ролів та суші.

   «Cafe F1» створено у 2015 році. З 2016 року в компанії з'явився окремий підрозділ "Суші" Наша мета – створення якісного та доступного сервісу з доставки піци та інших страв мешканцям нашого прекрасного міста та району.

      У «Cafe F1» працюють люди, які по-справжньому люблять свою справу! Наші кухарі (піцмейкери та сушисти) – це професіонали високої кваліфікації, які пройшли ретельний відбір та підготовку. У компанії впроваджено жорстку систему менеджменту якості: від закупівлі продуктів до виходу готової піци з печі та упаковки.

           Для приготування піци, ми використовуємо тільки живе тісто власного приготування: наше тісто готується щодня за унікальною рецептурою і не заморожується - воно завжди свіже! Для приготування ролів та суші використовується рис та продукти найвищої якості. Всі наші рецепти, від традиційних до розроблених нашим шеф-кухарем, засновані лише на свіжих продуктах найвищої якості. Якість усіх продуктів підтверджено сертифікатами та ветеринарними паспортами. Ми працюємо лише з постійними, перевіреними постачальниками.

Електронна пошта:info@cafe1.in.ua